Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий чорного кольору р.1 194502M
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 50 см |
| Ширина по плечах (см) | 64 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 45 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Верх | Кофта |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 960 ₴






