-13%


Шуба жіноча на штучному хутрі рожевого кольору р.M 194547M
1 210 ₴
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 194547_!281334_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шуба жіноча на штучному хутрі рожевого кольору р.M 194547M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 75 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 050 ₴





