Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі-лофери жіночі чорного кольору р.38 192674M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Туфлі |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 475 ₴






