
Туфлі-лофери жіночі сірого кольору р.37 192651M
456 ₴
- В наявності
- Код: 192651_!273374_37
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі-лофери жіночі сірого кольору р.37 192651M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Туфлі |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 456 ₴





