Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі темно-синього кольору р.36 192855M
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
Залишки клею.
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 34,5 |
| Довжина устілки (см) | 22 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Демісезон |
| Супінатор | Немає |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 285 ₴






