Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий м'ятного кольору р.S 175876M
Країна виробник: Україна
Виробник: Sport
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 71 см |
| Напівобхват грудей (см) | 510 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 46 см |
| Посадка (см) | 25 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 95 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Верх | Толстовка |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 710 ₴






