Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Гольф жіночий однотонний сірого кольору р.44 193400M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 56 см |
| Довжина рукава (см) | 53 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Гольф |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 65% коттон, 35% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 420 ₴






