
Жилетка чоловіча демісезонна кольору хакі р.44-46 191043M
551 ₴
- Готово до відправки
- Код: 191043_!267506_44-46
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Жилетка чоловіча демісезонна кольору хакі р.44-46 191043M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 44-46 |
- Ціна: 551 ₴





