
Костюм жіночий напівбаталтний однотонний бежевого кольору р.42 192604M
570 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий напівбаталтний однотонний бежевого кольору р.42 192604M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 69 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
| Напівобхват талії (см) | 36 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 65 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 95 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Жакет |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Склад | 95% полиэстер, 5% лайкра |
| Стиль | Діловий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Костюмка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 570 ₴





