Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм чоловічий бордового кольору р.L 188915M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 66 см |
| Ширина по плечах (см) | 53 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 53 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 106 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Еластан |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 880 ₴






