Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинсівка чоловіча синього кольору р.L 189271M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид куртки | Коротка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | L |
- Ціна: 720 ₴






