Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Худі дитяче фіолетового кольору з капюшоном р.140 189625M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 140 |
| Відповідає розміру | 128 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Довжина рукава (см) | 44 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 39 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Худі |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 380 ₴






