Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки жіночі сірого кольору на шнурівці замша р.39 187545M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 39 |
| Довжина устілки (см) | 25 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 100 ₴






