Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча м'ятного кольору р.L 184387M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 97 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | М'ятний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Вид спідниці | Пряма |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 290 ₴






