-34%


Сукня жіноча однотонна бірюзового кольору р.38-40 190534M
400 ₴
266 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190534_!265717_38-40
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна бірюзового кольору р.38-40 190534M
Країна виробник: Китай
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38-40 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 66 см |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 94 см |
| Напівобхват талії (см) | 39 см |
| Напівобхват стегон (см) | 46 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 38-40 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Трехнитка |
- Ціна: 266 ₴





