
Сукня жіноча в рубчик коричнивого кольору р.2 190486M
551 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190486_!265616_2
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча в рубчик коричнивого кольору р.2 190486M
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 111 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Ширина по плечах (см) | 41 см |
| Напівобхват талії (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон (см) | 44 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Склад | Трикотаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 2 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 551 ₴




