Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Брюки жіночі бежевого кольору р.XS 188426M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XS |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 46 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 62 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 91 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% коттон |
| Стиль | Класичний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 380 ₴






