-40%


Лосини жіночі однотонні темно-блакитного кольору р.S/M 187944M
300 ₴
181 ₴
- В наявності
- Код: 187944_!255645_S/M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі однотонні темно-блакитного кольору р.S/M 187944M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S/M |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 36 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% коттон, 30% полиэстер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S/M |
- Ціна: 181 ₴





