Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинсівка дитяча для дівчинки синього кольору р.32 188050M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 32 |
| Відповідає розміру | 140 |
| Напівобхват грудей (см) | 32 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Фліс |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Хутряна обробка | Так |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Синій |
- Ціна: 320 ₴





