Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі текстильні чорного кольору р.22 189312M
Країна виробник: Китай
Виробник: Cosby
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 22 |
| Відповідає розміру | 22,5 |
| Довжина устілки (см) | 14,2 см |
| Повнота ноги (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
- Ціна: 238 ₴






