Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини дитячі бежевого кольору р.31 189485M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 31 |
| Відповідає розміру | 28 |
| Довжина устілки (см) | 17,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 323 ₴






