Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі білого кольору р.32 189476M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 32 |
| Відповідає розміру | 30 |
| Довжина устілки (см) | 169 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал верху | Текстиль |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 357 ₴






