Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий на флісі бежевого кольору р.XL 189219M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 65 см |
| Довжина виробу (см) | 69 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Ширина по плечах (см) | 71 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 71 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Батник |
| Низ | Штани |
| Склад | 100% плащевка |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 1 100 ₴






