Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Бурки чоловічі на хутрі коричневого кольору р.43 189095M
Країна виробник: Україна
Виробник: Украина
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 26,8 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 10,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал верху | Повсть |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 475 ₴






