-23%


Сукня жіноча оливкового кольору р.M 188344M
360 ₴
276 ₴
- В наявності
- Код: 188344_!256878_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча оливкового кольору р.M 188344M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 89 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% хлопок, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Вечірнє плаття; Плаття |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
- Ціна: 276 ₴





