Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча бежевого кольору р.M 188331M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 85 см |
| Довжина рукава (см) | 23 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 70% вискоза, 25% полиэстер, 5% лукра |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Вечірнє плаття; Плаття |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
- Ціна: 290 ₴






