-41%


Сукня жіноча кольору хакі р.L 187965M
290 ₴
171 ₴
- В наявності
- Код: 187965_!255713_L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча кольору хакі р.L 187965M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 84 см |
| Довжина рукава (см) | 27 см |
| Ширина по плечах (см) | 29 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80 % хлопок, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Вечірнє плаття; Плаття |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | L |
- Ціна: 171 ₴





