Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча блакитного кольору р.S 187962M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 27 см |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 93 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Вечірнє плаття; Плаття |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
- Ціна: 290 ₴






