Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі однотонні трикотажні чорного кольору р.3XL 188099M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 68 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 99 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 75% хлопок, 22% полиамид, 3% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XL |
- Ціна: 480 ₴






