
Лосини жіночі на невеличкому флісі чорного кольору р.6XL 188149M
182 ₴
- Готово до відправки
- Код: 188149_!256275_6XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі на невеличкому флісі чорного кольору р.6XL 188149M
Країна виробник: Україна
Виробник: Bosivo
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 6XL |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 24 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 23 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 88 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Зима |
| Склад | 85% полиэстер, 15% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 182 ₴





