Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинсівка жіноча бузкового кольору р.M 187205M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 65 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 499 ₴






