Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинсівка жіноча рожевого кольору р.L 187204M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 72 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 53 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піджак |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Деним |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 499 ₴






