Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Велокостюм чоловiчий р.S 132110M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 53 см |
| Довжина рукава (см) | 72 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 62 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 96 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Верх | Кофта |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Напис |
| Розмір | S |
| Стиль | Спортивний |
- Ціна: 455 ₴



