Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама жіноча білого кольору з принтом р.S 187377M
Країна виробник: Китай
Виробник: Carla Mara
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 40-42 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 42 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 25 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 59 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 90 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carla Mara |
| Застібка | Без застібки |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 95% коттон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Білий |
- Ціна: 380 ₴






