Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі чорного кольору р.30 185542M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 30 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 43 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 102 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 266 ₴






