Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі молочного кольору р.M 184382M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 57 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 81 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 110 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 361 ₴






