Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий в рубчик чорного кольору р.44-46 177065M
Країна виробник: Україна
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 39 см |
| Довжина рукава (см) | 67 см |
| Ширина по плечах (см) | 39 см |
| Напівобхват талії (см) | 33 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 47 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кофта; Штани |
| Місце розміщення | Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 44-46 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 525 ₴





