Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі для дівчинки сіро-чорного кольору р.35 185899M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір | 35 |
| Відповідає розміру | 34 |
| Довжина устілки (см) | 21,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 238 ₴





