Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Галоші дитячі на флісі чорного кольору р.34 185349M
Країна виробник: Україна
Виробник: ААА
| Розмір дитячих взуття | 34 |
| Відповідає розміру | 34 |
| Довжина устілки (см) | 21,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 266 ₴






