Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сабо жіночі піна на хутрі бордового кольору р.38/39 185091M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| >Розмір жіночого взуття | 38/39 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Крокси |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал верху | Піна |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 266 ₴






