
Сукня-сорочка жіноча чорного кольору р.S 184370M
333 ₴
- Готово до відправки
- Код: 184370_!243148_S
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня-сорочка жіноча чорного кольору р.S 184370M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 92 см |
| Довжина рукава (см) | 56 см |
| Ширина по плечах (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Короткий |
| Сезон | Літо |
| Склад | 98% коттон, 2% лайкра |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 333 ₴





