-10%


Крокси дитячі кольору хакі р.24/25 184062M
200 ₴
181 ₴
- В наявності
- Код: 184062_!241881_24/25
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси дитячі кольору хакі р.24/25 184062M
Країна виробник: Україна
Виробник: Venta
Категорія: Для дітей
| >Розмір дитячих взуття | 24/25 |
| Відповідає розміру | 27 |
| Довжина устілки (см) | 17 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Вид взуття | Крокси |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 24/25 |
- Ціна: 181 ₴





