
Кардиган дитячий для дівчинки без рукавів кольору мокко р.L 182736M
165 ₴
- Немає в наявності
- Код: 182736_!236998_L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган дитячий для дівчинки без рукавів кольору мокко р.L 182736M
Країна виробник: Китай
Виробник: Kids
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 140 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 69 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kids |
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 165 ₴





