Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туніка жіноча чорного кольору р.42-44 183576M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 107 см |
| Довжина рукава (см) | 17 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Туніка |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 165 ₴






