Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Майка жіноча бежевого кольору р.42-44 183510M
Країна виробник: Китай
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 29 см |
| Довжина виробу (см) | 43 см |
| Ширина по плечах (см) | 23 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Майка |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 150 ₴






