Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня дитяча для дівчинки м'ятного кольору р.S 182524M
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 110 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 19 см |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
| Напівобхват талії (см) | 38 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вид виробу | Сукні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Зріст | 110 см: 110 - 116 см |
| Колір | Мята |
- Ціна: 180 ₴






