Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Майка жіноча зеленого кольору р.42-44 183526M
Країна виробник: Китай
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 28 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Майка |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Склад | 100% акрил |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 150 ₴






