-32%


Спідниця дитяча для дівчинки чорного кольору р.S 183077M
140 ₴
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 183077_!238376_S
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця дитяча для дівчинки чорного кольору р.S 183077M
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 116 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 23 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 32 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 48 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вид спідниці | Розкльошені |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 95 ₴





