Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня дитяча для дівчинки рожевого кольору р.134 182538M
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 134 |
| Відповідає розміру | 134 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 80 см |
| Ширина по плечах (см) | 26 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вид виробу | Сукні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 180 ₴






