Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі червоного кольору Уцінка р.38 176766M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
Причина уцінки товару: потрібна чистка, залишки клею, невеликі вм'ятини. Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір | 38 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота підборів (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 38 |
| Сезон | Демісезон |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 260 ₴






